Logo Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z o.o.

Darowizna finansowa od Fundacji KGHM Polska Miedź

Ocena 0/5

Logo Fundacji KGHM

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze otrzymało darowiznę finansową od Fundacji KGHM Polska Miedź w kwocie do wysokości 300 000,00 PLN z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu wieży artroskopowej dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze.

Głównym celem przedsięwzięcia było podniesienie jakości świadczonych usług medycznych, poprawę dostępności do nich, co z kolei przyspieszy proces diagnozy i znacząco wpłynie na stan zdrowia pacjentów.

Postęp finansowy:

Całkowita kwota wydatków: 499 995,94 PLN

Darowizna KGHM: 300 000,00 PLN

Wkład własny: 199 995,94 PLN

wieża artroskopowa wieża artroskopowa-2



powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności